Viskas ko Jums reikia tai...puikus laiptų dizainas...

  Kaip ir mados atveju, namų dizaino stilius nuolat keičiasi kiekvienais metais, sezonas po sezono, atsižvelgiant į naujas tendencijas ir žmonių gyvenimo būdo pokyčius. Lietuviai neabejingi renovacijoms ir visada nori išlikti madingi ir atsinaujinti atsižvelgiant į naujausias laiptų dizaino tendencijas.

  Jei statotės naują namą ar atnaujinate savo interjerą, čia rasite naudingos informacijos ir sužinosite apie tikrai nuostabius ir modernius laiptus. Atsižvelgiant į laiptams skirtą vietą, jo vietą kambaryje ir jums reikalingą išėjimo tašką, galite pasirinkti keletą laiptų formų.

Spiraliniai laiptai

  Naujausia spiralinių laiptų dizaino tendencija yra „Juostiniai laiptai“. Tai išskirtinis dizainas, kurį suteikia matomi turėklai, kurie yra sukurti ir gaminami kaip uždaros plokštės. Uždaros plokštės suteikia privatumo jausmą, tačiau kartu suteikia tvirtą ir ryžtingą vaizdą visam laiptų dizainui. Inžinerinius turėklus galime gaminti iš milteliniu būdu padengto plieno arba iš medienos plokščių.

  Spiraliniai juostelės laiptai yra vienas mėgstamiausių laiptų dizainų ne tik tarp garsių architektų ir dizainerių, bet ir statybų inspektorių. Be labai elegantiško stiliaus, juostelių laiptai taip pat atitinka visus saugos reikalavimus, keliamus spiraliniams laiptams, nes tai yra labai saugūs laiptai tiek namuose su mažais vaikais, tiek viešose vietose. Kitas, vis labiau populiarėjantis spiralinių laiptų stilius yra tai, ką mes vadiname „Art-Deco“. Jame yra plieniniai turėklai su lazeriu iškirptais dizaino modeliais, kuriuos galima pritaikyti atsižvelgiant į kliento prašymą.

 

  Laiptai yra elementas, kurio jūs negalite pakeisti kiekvienais metais, jis išlieka visą gyvenimą. Jie žavės mus, svečius ir kitus lankytojus daugelį metų. Dėl šios priežasties labai svarbu rasti laiptų dizainą, kuris greitai neišeitų iš mados. Laiptai turi puikiai suderinti jūsų interjero dizainą ir suteikti visam gyvenimui šiuolaikišką jūsų namo išvaizdą.

 

Stikliniai laiptai

  „Stiklo“ laiptai šiais laikais yra labai populiarus sprendimas ir keletą metų tikrai neišeis iš mados. Ypač, kai modernizmas, funkcionalumas, estetika ir minimalizmas visada byloja apie Jūsų gerą skonį ir išlavintą regą. Stikliniai turėklai yra bene patys reikalingiausi ant šių pakabinamų laiptų. Tai suteikia puikų kontrastą stambiems kietiems laipteliams. Stiprumas ir šviesumas yra skiriamieji šio laiptų dizaino bruožai. Mikrobetoniniai laipteliai tampa vis populiaresni ir yra puikus pasirinkimas norint integruoti laiptus tiek į modernų, tiek į klasikinį namų stilių.

 

Sraigtiniai ir lenkti laiptai

  Štai kur išsiskiria mūsų kompetencija, todėl mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad spygliuotų ir lenktų laiptų bus reikalaujama vis daugiau per ateinančius mėnesius ir jie bus būtini 2020 m. Laiptų dizaino tendencijos spiraliniuose ir lenktuose laiptuose yra įvairios. Jie pereina nuo švaraus ir šviesaus dizaino pasirinkimo, kur būtinai reikia stiklinių turėklų, iki reikiamo apsaugos jausmo, o geriausias pasirinkimas yra uždaros plokštės turėklai.

 

  Mes turime neribotas laiptų projektavimo galimybes išlenktose laiptinėse.

  Uždarų plokščių turėklai yra puikus pasirinkimas, jei manote, kad galbūt norėsite atnaujinti savo interjero dizainą per kelis mėnesius ar metus. Iš tikrųjų jūs galite nuspręsti perdažyti turėklą kitos spalvos, kad jis atitiktų jūsų naują virtuvę, naują sofą ar bet kurį baldą. Tai, kad interjero dizainas visada bus atnaujintas atsižvelgiant į naujausias dizaino tendencijas, nebus problema.

  Natūralaus ąžuolo elegancija niekuomet nesibaigia ir daugelis namų savininkų nenori atsisakyti natūralaus medžio ir jaukios gamtos patrauklumo. Dėl šios priežasties mes visada siūlome tvirtus ąžuolo laiptus kaip gerą pasirinkimą bet kuriame interjero dizaine.

 

Zig Zag laiptai

  Elegantiškas ir madingas laiptų dizainas, kuriame galima derinti milteliniu būdu dengtą plieną, stiklą, medį, nerūdijantį plieną ir dar daugiau. „ Zig Zag“ laiptai yra labai populiarus pasirinkimas ir bene geriausias sprendimas namams su keliais aukštais, kur laiptai yra pagrindinis namo akcentas.

  Individualizuoti turėklai ir stiklinė baliustrada suteikia šviesą ir ryškumą visam kambariui. Jei norite išdrįsti dar daugiau, galite sekti tendenciją, suteikiančią išskirtinį žavesį jūsų laiptams, pridedant LED žibintus ant laiptelių ar turėklų.

 

Atviro plano laiptai

  Pirmasis daugelio klientų pasirinkimas dažnai yra atviro tipo laiptai, tačiau toks dizainas ne visada įmanomas. Jei aplink laiptus nėra atraminių sienų, gali būti sunku (bet ne neįmanoma) įrengti konstrukciškai tvarkingus laiptus. Geras sprendimas šiuo atveju yra centriniai stuburo laiptai, kurie suteikia labai solidų laiptų sprendimą ir dizainą, kurį galima puikiai integruoti į bet kurią laisvą erdvę. Galite pasirinkti iš daugelio skirtingų turėklų stilių ir nuspręsti, ar atrodysite šiuolaikiški ar liksite klasikos mėgėjais.

  Individualizuotos turėklai ir stiklinė baliustrados suteikia šviesą ir ryškumą visam kambariui. Jei norite išdrįsti dar daugiau, galite sekti tendenciją, suteikiančią išskirtinį žavesį jūsų laiptams, pridedant LED žibintus ant laiptelių ar turėklų.

  Naujausia tendencija yra uždarų plokščių turėklai, tai galime pasiekti dažydami plieną arba medieną.

Tiesūs mediniai laiptai

Stiklo ir nerūdijančio plieno derinys ant laiptų turėklų visada mėgiamas klientų, norinčių modernaus laiptų dizaino. Tvirtas, bet erdvus laiptų dizainas, tai mes galime pasiekti naudodami šį laiptų stilių, kuris tikrai neišeis iš mados.

 

 

Medžiagos ir apdaila

  Kalbant apie spalvas ir atspalvius, laiptų projektavimo tendencijos likusiems visiems 2020 m. bus tokios, kad vėl sugrįšime prie pastelinių spalvų. Labiausiai pageidaujamos bus ąžuolo grindys, kurių atspalviai varijuos nuo tamsiai pilkos iki šviesiai žalios ir mėlynos spalvos. Mes patariame laiptus ir jų spalvą derinti atitinkamai prie grindų, virtuvės stalviršių ar prie namo baldų.

  Labiausiai pageidaujama spalva komerciniuose ir viešuosiuose laiptinėse bus juoda, sujungta su balta, kad būtų stilingas ir patrauklus kontrastas.

  Nesvarbu, kokį stilių ar dizainą pasirinksite laiptams, laikydamiesi naujausių laiptų dizaino tendencijų ar sutelkdami dėmesį į labiau klasikinį dizainą niekas neturi teisės Jus teisti ar kritikuoti, nes tik Jūs esate savo namo šeimininkas ir teisėjas.