Koks būna laminatas ?

Įrengiant būstą grindims skiriamas vienas pagrindinių vaidmenų. Nepatyrusiam pirkėjui labai sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp kokybės, priimtinos kainos ir puikos išvaizdos.
Laminatas - šiuolaikiškos , tvirtos ir praktiškos grindys, žavi daugybe tonų ir įvairiausiais piešiniais . Kvalifikuotų dizainerių pastangų dėka, laminuota lenta yra užpildyta įvairiausiais atspalviais ir faktūromis. Ant dangos galima klijuoti absoliučiai bet kokį ornamentą, o ir dabartinis laminatas neturi būti būtinai lygus liesti. galime rinktis iš :
1. Medienos imitacijos. Artimiausias požiūris į gamtą yra mados tendencija, kuriai šiandien yra skiriama ypatinga reikšmė. Mediena yra laikoma šilta , patogia medžiaga, kadangi tikras parketas yra gana brangus ir sunkiai prižiūrimas, medienos imitacijos laminatas yra labai populiarus. tokos grindys praktiškai nesiskiria nuo natūralių plokščių, pagamintų iš ąžuolo, beržo ir kitų medžių rūšių. Jos atrodo labai stilingai ir organiškai bet kokiame interjere.
2. Metalo blizgesys. Aukštųjų technologijų gerbėjai nori organizuoti tvarkingą , griežtą gyvenimą, kuriame tikrai yra vietos intriguojančioms detalėms. Tokiomis sąlygomis bus naudingas kilnus metalo blizgesys, ir laminatas padeda į tai sutelkti dėmesį. Blizganti, metalizuota danga tinkama kloti virtuvėje ir gyvenamajeme kambaryje.
3. Stilius po oda. Sudėtingos ir legegantiškos jaukios atmosferos gerbėjai tikrai įverins roplių modelį. Jei sienas dekoruosite ta pačia dvasia , jūsų darbo kambarys ar svetainė įgis dar sudėtingesnį vaizdą. Žinoma ne visada galima pasikliauti nedidėlėmis išlaidomis - daugumai gamintojų , išskyrus retas išimtis, " odinis " laminatas patenka į brabangos gaminių kategoriją.
4. Akmens raštas. Natūralus akmuo yra patikimas, stabilus, tvirtas , todėl nenuostabu, kad porcelianiniai keramikos dirbiniai turi tiek daug ištikimų žinovų. Deja šios grindys taip pat turi trūkumų - šaltos plytelės mėgėjams nepatiks vaikščiojant namuose basomis, o montuojant kyla rizika, kad jos pritrūksi. Daug lengviau ir ekonomiškiau yra įsigyti akmeniu dengtą laminatą. Panašių gaminių galima rasti "Witex", "Kronotex", "Parador" ir daugelio kitų žinomų prekės ženklų asortimente : jų produktai harmoningai derės prie virtuvės, koridoriaus  ar net vonios kambario interjero.
5. Laminatas "haute couture". Jei jums nepatinka standartiniai gamykliniai modeliai, yra galimybė nusipirkti dizainerio laminatą su unikalia puošyba : geografiniu piešiniu, sudėtingais ornamentais ar patraukliais spalvotais prisilietimais. Tekstūrų įvairovė dar labiau paryškins jūsų individualų skonį. Kituose linijuose yra gaminiai su sydėtingais raštais, piešimo chemomis , paveikslais  ir spalvotais gyvūnų anspaudais.. Vaikų kambarius galima dekoruoti iš "Classen" ar "Kronatex" grindų danga su ryškiais linksmais piešiniais ir mėgstamų animacinių filmukų personažais.
Yra ir skirtingų laminato paviršių, apie kuriuos pakalbėsime kitame straipsnyje.

Koks buna laminatas