Vinilinė grindų danga

Vinilinė grindų danga šiuo metu yra labai populiari ir itin dažnai naudojama namuose, ji taip pat puikiai tinka ir komercinės paskirties patalpose: sandėliuose, parduotuvėse, restoranuose, administracinėse ir buitinėse patalpose bei kitose dažno naudojimo patalpuose. Vinilinės dangos lentelės yra visiškai atsparios vandeniui. Puikiai praleidžia šilumą. Atsparios įbrėžimams. Labai žemas triukšmo lygis. Danga slopina garsą nuo 9 iki 20 db. Taip pat dėl savo sandaros ji atrodo šiltesnė nei kitos dangos. Kadangi neįgeria skysčių yra lengvai prižiūrima, higieniška ir atspari dėmėms. Beto vinilinė danga yra legvai montuojama, nereikia specialių įrankų ir kaina patraukli.
Dažniausiai visi gamintojai siūlo kelias dangos atsparumo klases ir montavimo rūšis (ritininė danga, klijuojamos lentelės arba sujungiamos lentelės kaip laminatas. Kai kurios vinilinės dangos yra ypač aukštos 34 atsparumo klasės, kuri leidžia grindis kloti intensyviai eksploatuojamose komercinėse patalpose. Lengvai montuojama, idealiai tinka šildomoms grindims. Danga yra ekologiška, turi antibakterinį padengimą, pilnai utilizuojama.  plačios lentos, atitinkančios medžio struktūrą ir grublėtą paviršių. Ypač ilgos ir ypač plačios lentos leidžia sukurti daugybę raštų variacijų, kurios suteikia natūralių medienos grindų įspūdį, o tekstūra užtikrina autentišką tikro medžio išvaizdą ir pojūtį.
Vinilinių dangos trūkumai – ryški popietinė saulė per laiką pablukina spalvą, o ašrūs daiktai gali pažeisti dangos paviršių.
 Įrengiant vinilinę danga yra būtina paruošti labai lygų pagrindą, kadangi lentelės yra ~2mm storio bet koks nelygumas ar akmenukas po to gali iššokti. Geriausias būdas tai padaryti yra lieti išlyginamają sluoksnį, antras pigesnis varijantas yra glaistyti grindis specialiu glaistu ir po to nušlifuoti.  100m2 grindų įrengimas užtrunka kelias dienas. Dar labai svarbu pasirinkti tinkamus ir nekenksmingus klijus Netaupykite ir saugokite savo sveikatą naudokite gerus, nekenksmingus aplinkai klijus, kurie iš esmės neturi jokio kvapo ir tirpiklių.